Nike Air Force 1

Nike Air Force 1, Nike Air Force, Nike Air Force One, Nike Air Force 1 Mid, Nike Air Force 1 07, nike.cz, nike.com, nike air force 1 swarovski ...

Nike Air Force 1

Během posledních tří desítek let se staly opravdovou legendou. Nike Air Force 1 nastartovali svou hvězdnou kariéru v roce 1982, když se Nike rozhodl, že vytvoří první basketbalovou botu s technologií vzduchových bublin Nike Air. A jak už to tak u Nike bývá, co si zamanuli, to také zrealizovali a tak se na světě objevily první tenisky s označením Air Force One.

Nej je Nike Air Force 1 Mid

Nike tehdy vytvořil kotníkový model Air Force 1 Hi, který se dnes prodává velmi málo. Daleko populárnější, a v obchodech dostupnější, je model Air Force 1 Mid. Tedy middle model, který je kotníkový, přesto nižší než model Hi. Velmi populární je také varianta Low. Air Force 1 Low jsou klasické nízké tenisky.

Má již 25 přes let

Air Force One se stal nejen velmi populární na palubovkách v osmdesátých letech, ale zapsal se do historie také, jako nejpopulárnější bota hiphop umělců ze spojených států. Důkazem toho mohla být kampaň z roku 2007, kdy AF 1 slavili po celém světě svých 25 let. Tahle oslava se dostala také do ČR, kde ji společně s Nike pořádal hip hop shop Queens.

Nike tehdy připravil exkluzivní superbílou variantu white on white Air Force 1 ve všech výškových provedeních. K dostání tehdy byly i luxusní modely od světových návrhářů, které byly určeny pro hvězdnou šestku. Což byl team basketbalových hráčů NBA, kteří v roce 1982 pomáhali Nike model AF1 propagovat.

Světové tenisky číslo 1

Dnes se Air Force One vyrábí v nepřeberném množství variant, barev i provedení. Vyrábí se ultra Hi modely pro dívky, metalické modely, modely s průhlednou špičkou i hodně exkluzivní kousky z aligátoří kůže. Svou slávu dokazuje také fakt, že se Air Force 1 staly inspirací pro japonskou značku BAPE a jejich model BAPEStar, který s oblibou nosí např. Pharell.

Nike Air Force 1 jsou prostě nesmrtelné.

Nike Air Force 1 – Eshop

www.queens.cz

Boty Nike > Nike Air Force 1

Výběr bot Nike je aktuální pro rok 2014.

Terms of Use, Reklama, botysportovni.cz

RSS