Nike SB - Nike skate boty

Tento článek bude zaměřen na boty Nike SB ...

Nike SB - Nike skate boty

Stylové boty pro každý den. Jeden univerzální pár pohodlných bot, které ráno obujete do školy a odpoledne v nich vyrazíte na skate. Funkčně řešené a designově propracované Nike SB nezklamou v žádné situaci.

Je pravda, že bychom měli využívat pro dané aktivity vhodnou obuv. Zejména pokud se jedná o běh nebo cyklistiku, je více než nezbytné, pořídit si speciální obuv. Ale streetový život tluče jiným srdcem, než ty ostatní. Móda je volná, svěží a nespoutaná. Takové jsou i skate boty Nike SB. Design je jednoduchý, ale drží se módních trendů. Kombinuje rafinovaně barvy a nezapomíná na popularitu semiše, jako nepřehlédnutelného materiálu posledních sezón. Nechybí ani světoznámá fajfka, bez níž by asi žádné Nike boty nemohly už nikdy existovat.

Jaké jsou funkční výhody bot Nike SkateBoard? Nejedná se pochopitelně pouze o designový výrobek, který bude lahodit našim očím, a pyšně si v nich budeme vykračovat v kombinaci s neméně stylovým oblečením. Ač se design bot Nike nedá nikterak přehlédnout, vyzvedněme také jejich praktickou stránku.

Konstrukce je celkově zesílena a velmi odolná proti veškerým nárazům a jiným vnějším vlivům. Každého potěší vypolstrovaná podkotníková část zajišťující komfortní nošení bez otlačených kotníků. Nárazy jsou tlumeny perfektním odpružením, díky mezipodešvi „Nike Lunarlon.“ Takové odpružení přímo volá po přímém vyzkoušení v terénu, nejlépe s „prknem“ po ruce. Podrážky jsou navíc protiskluzové, to se rozhodně vždy hodí.

Skate boty Nike jsou konstruovány pro běžné i velmi aktivní nošení. Myslí na funkční zásady a stejně tak nezanedbávají módní stránku. Důraz je kladen na detail a na precizní zpracování. I když boty Nike Skateboard snesou vysokou zátěž, měli bychom se k nim chovat ohleduplně a věnovat jim patřičnou péči. Čas od času je vhodné boty provětrat a především po zátěži nechat vyschnout. Boty Nike SB se stanou vaším věrným partnerem při putování streetovým stylem života.

Modely Nike SB:

Nike SB, Nike SB Dunk, Nike SB Dunk High, Nike SB Zoom Tre

Boty Nike > Nike SB - Nike skate boty

Výběr bot Nike je aktuální pro rok 2014.

Terms of Use, Reklama, botysportovni.cz

RSS