Sportovní boty Salomon

Salomon je Váš spolehlivý partner pro adrenalinový sport. ...

Sportovní boty Salomon

Bota jménem Salomon

Sportovní boty Salomon jsou jako stvořené pro všechny novodobé dobrodruhy, milující extrémní outdoor sporty, od lezení po velehorách až po běhání náročnými lokalitami. Salomon je Váš spolehlivý partner pro adrenalinový sport. Vysoká kvalita zpracování, zatěžkávající testy obuvi i důraz na pohodlí a výkon zaručují bezpečnost při každé Vaší nové sportovní aktivitě.

Expert na extrémní sporty

Jestli se chystáte do Alp, Pyrenejí nebo dokonce na Mount Everest vyberte si sportovní boty Salomon. Stanou se věrným společníkem na Vašich cestách za objevy. Salomon nabízí pro každého něco. Mistrovsky vyrábí speciální boty na běhání a treking. Jak zní jedno jejich heslo: „Bota určená pro vítěze“. Přesně označuje vize i cíle na sportovním obuvnickém trhu. Lehké, dynamické, ale přitom pevné sportovní boty. Pro jakoukoliv těžkou zkoušku v rozmanitém terénu. S povrchem upraveným pro neulpívání bláta, voděodělnou clonou a s ochranou proti vlhkosti

Lyžovačka v Krkonoších i snowboard v Alpách

Pro zimní terén nabízí sportovní obuv Salomon boty, které jsou opatřené speciální bezkluznou podrážkou. Ve svém portfoliu má zastoupeno jak obutí na lyže, tak i na snowboard. Ani běžkaři nepřijdou zkrátka. Koupíte i obuv pro tu nejhorší zimní ledovku. Vyrazte na dlouhý trek vysokohorskou krajinou s novými sportovní botami. Sportovní boty Salomon jsou značkou pro opravdové fajnšmekry sportu a skvělého výkonu.

Sportovní boty Salomon – Odkazy

Zatím bez odkazů.

Boty Nike > Sportovní boty Salomon

Výběr bot Nike je aktuální pro rok 2014.

Terms of Use, Reklama, botysportovni.cz

RSS